Michaela Ľuptáková sa venuje zdravej výžive. Bojuje proti únave

Zmenila svoj životný štýl. Po 15-ročnej praxi v účtovníctve sa venuje vo svojom voľnom čase aj výžive. Dospela k tomu na základe vlastných skúseností a možnosť teraz ponúka ďalej. Ako pre vobraze.sk priblížila Michaela Ľuptáková z Rimavskej Soboty, k zlomu došlo pred štyrmi rokmi, keď riešila svoje problémy a myslela si, že pestrá strava úplne stačí. Dostala sa do kontaktu s prístrojom nazývaným biofotonický skener, ktorým sa dá zmerať úroveň karotenoidových antioxidantov v koži človeka. Po meraní sa však dozvedela, že je v červených číslach a že pre svoje zdravie môže urobiť ešte viac.

„Nameraná hodnota je pre človeka, takým zrkadlom, či pestrá strava a aktívny život je dostačujúci na to, aby telo dokázalo fungovať, tak ako má. Alebo či napríklad aj výživové doplnky, ktoré aktuálne užívate sú dostačujúce na to, aby naše bunky v tele boli chránené pred voľnými radikálmi, ktoré na nás pôsobia denne a mnohokrát bez toho, aby sme si to uvedomovali,“ priblížila Ľuptáková. Ako spomenula, posledné roky jej ukázali, že najbohatším človekom je ten, ktorý má zdravie.

Prečo volila túto možnosť?
Pri rozhodnutí ísť to vyskúšať som mala k dispozícii trojmesačný program. Teda po premeraní som túto výživu vtedy vo forme JVi nápoja užívala tri mesiace pravidelne každý deň a ak by sa mi hodnota nezvýšila, spoločnosť mi dala stopercentnú garanciu vrátenia peňazí. Toto zavážilo veľmi pri mojom rozhodnutí. Po svojej pozitívnej skúsenosti som sa rozhodla ísť do spolupráce so spoločnosťou a posunula to aj ďalej medzi svojich známych.

Veľmi ma teší, keď vidím aj vo svojom okolí a najbližších, ako sa cítia oveľa lepšie a vďaka tomu, že spravili niečo pre seba, ich život sa zmenil. Veľkým príkladom sú aj moji rodičia, ktorí mi dôverovali a po mojej skúsenosti sa tiež rozhodli ísť do toho a ich zdravotný stav sa zlepšil a čo ma najviac teší je, že po štyroch rokoch sa im nepridružujú ďalšie.

Stretla sa však aj s názormi, že to je predsa len nejaké číslo, ako tomu môže veriť. „Nebola to iba hodnota, ktorá sa zmenila, ale ja sama sa cítim oveľa lepšie,“ priblížila. Ako dodáva, zlepšila sa jej imunita. „Aj keď dostanem nejakú virózu, rýchlejšie sa z toho dostanem. Prvá zmena, ktorú som na sebe spozorovala, bolo to, že som nebývala tak často unavená ako predtým,“ podotkla.

V prípade záujmu o termín merania kontaktujte Michaelu na čísle 0948376643 alebo mailom na mimiluptakova@gmail.com

Ako sa teda viete zmerať?
Je to úplne jednoduché, iba priložíte dlaň na skener a za menej ako minútu vám ukážeme hodnotu karotenoidov v koži.

Čo biofotonický skener využíva na meranie?
Skener meria za pomoci technológie Ramanovej spektroskopie, ktorá je využívaná nielen v zdravotníctve. Je podložená dlhoročnými výskumami. Zaujímavosťou je, že skener využívali na meranie pacientov v Onkologickom ústave Sv. Alžbety v Bratislave.

Kde sa vieme zmerať?
Teraz máte jedinečnú šancu dať sa zmerať v Rimavskej Sobote v piatok 17. marca v priestoroch kaviarne Zeppelin na Mlynskej ulici v Rimavskej Sobote. Neskôr aj v Lučenci, Michalovciach, Revúcej aj Bratislave. Cena za jedno meranie je 10 eur.


Zdroj: PR-Článok, Michaela Ľuptáková