Medi-frid rozbehol v R. Sobote najmodernejšiu terapiu rázovou vlnou. Odozvy pacientov sú pozitívne + video

Spoločnosť Medi-frid rozbehla v Rimavskej Sobote najmodernejšiu technológiu bezbolestnej terapie rázovou vlnou. Nájdete ju v druhej budove Diagnostického centra na druhom poschodí. Ponúka liečbu bolesti a mnohých zdravotných problémov, ktorá môže výrazne zlepšiť životný štýl a pohodu. 

„Pôsobíme v Rimavskej Sobote už viac ako mesiac a od začiatku sa tešíme mimoriadnemu záujmu a pozitívnej odozve. Zdravotný stav pacientov sa zlepšuje a oni to pociťujú,“ hovorí zdravotná sestra Ľubica Turisová, ktorá má skúsenosti z rehabilitačných zariadení. Hlavnou výhodou terapie rázovou vlnou je podľa nej jej neinvazívny charakter, čo znamená, že sa aplikuje len povrchovo. “Tento postup je úplne bezbolestný a pacienti cítia príjemné teplo počas jeho aplikácie, bez žiadneho nepohodlia alebo bolesti. Okrem toho účinky terapie sa prejavujú už po prvom sedení pri akútnych problémoch a po pár sedeniach pri chronických stavoch,” dodáva Turisová.

Výrazné výhody najmodernejšej technológie bezbolestnej terapie rázovou vlnou spočívajú v jej schopnosti riešiť širokú škálu zdravotných problémov. “Okrem úľavy od bolesti dokáže terapia zvládnuť aj akútne zápaly a bolesti. Rovnako účinne pomáha so vstrebávaním kostných výbežkov,“ upozorňuje Turisová, podľa ktorej je ďalšou výhodou to, že prístroj taktiež podporuje regeneráciu väzivových i kostných tkanív a znižuje svalové napätie. 

Účinky rázovej vlny si pochvaľuje aj Sparťan Peter Vrábeľ z R. Soboty, ktorý tiež využíva účinky najmodernejšej technológie bezbolestnej terapie rázovou vlnou. Ako spomenul, má problémy s výrastkom na nohe, čo pri jeho športových výkonoch pociťuje ako obmedzenie. Napriek tomu sa mu darí v najťažších prekážkových behoch dosahovať veľmi dobré výsledky na medzinárodnej scéne.

Rázová vlna v Rimavskej Sobote ponúka viaceré výhody vrátane presného a cieleného použitia rázových vĺn do postihnutých oblastí. Jeho neinvazívna povaha a bezbolestné aplikácie robia terapiu príjemnou pre pacientov. Prístroj pod názvom ShockWave Dual Power dokáže rýchlo a účinne liečiť rôzne zdravotné problémy, čo ho robí významným hráčom v oblasti moderných foriem liečby. Ako tiež sestrička Turisová dodáva, terapia rázovou vlnou predstavuje zaujímavú a účinnú alternatívu v oblasti moderného zdravotníctva v tomto regióne.

„Záujemcovia sa môžu objednať dopredu buď pomocou internetovej objednávky, alebo telefonicky na čísle +421 915 533 979,“ vysvetľuje a dodáva, že v telefonickej konzultácii môže  ihneď získať dôležité informácie o pacientovi. „Ideálne je zavolať, pretože sa hneď môžem opýtať pacienta, v ktorej oblasti má problém a či nemá kontraindikácie, ako napríklad chemoterapia, pretože vtedy sa liečba nemôže absolvovať,“ upozorňuje. 

MEDI-FRID s. r. o., Dobšinského ulica 1092/30, R. Sobota Otváracia doba je od 8.00 do 17.00 hod.
Záujemcovia sa môžu objednať na čísle +421 915 533 979.

Viac informácií nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk alebo na sociálnej sieti.

Terapie si hradí pacient sám. Poisťovňa ju neprepláca. Viac informácií, ako aj cenník služieb, nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk.

Prístroj prevádzkuje spoločnosť MEDI-FRID s. r. o., Š. M. Daxnera 1252/11 979 01 Rimavská Sobota.

Zdroj: PR-článok, Medi-frid s.r.o.