Spoločnosť Medi-frid v R. Sobote ponúka najmodernejšiu technológiu bezbolestnej terapie rázovou vlnou. Obsluhuje ju skúsená sestrička Ľubica

Približme pätnásť rokov odpracovala v kúpeľoch a pomocou bezbolestnej rázovej vlny ľuďom v súčasnosti pomáha s bolesťami i problémami. Ľubica Turisová pracuje v Rimavskej Sobote pre spoločnosť Medi-frid, ktorá ponúka najmodernejšiu technológiu bezbolestnej terapie rázovou vlnou, ktorá môže výrazne zlepšiť životný štýl a pohodu.

Po štyroch mesiacoch od sfunkčnenia prístroja ShockWave Dual Power majú pozitívne ohlasy od mnohých klientov. „Tešíme sa aj naďalej veľkému záujmu a pozitívnej odozve. Zdravotný stav pacientov sa zlepšuje a oni to pociťujú,“ hovorí zdravotná sestra Ľubica Turisová, ktorá pôsobila v Prírodných Jódových kúpeľoch Číž, kde poskytovala najrôznejšie procedúry. Je vyštudovaná praktická sestra a asistent.

Hlavnou výhodou terapie rázovou vlnou je podľa nej neinvazívny charakter, čo znamená, že sa aplikuje len povrchovo. Ocenil ju aj Peter Vrábeľ z R. Soboty. Patrí medzi najlepších účastníkov Spartan Race, najpopulárnejších prekážkových pretekov v behu. Problémy má s výrastkom na nohe, čo pri jeho športových výkonoch pociťuje ako obmedzenie. Aj pomocou bezbolestnej rázovej vlny však dosahuje veľmi dobré výsledky na medzinárodnej scéne. Našli sa však aj pacienti, ktorí nepociťovali veľkú úľavu a nezotrvali v potrebnom procese.

Mali sme aj prípad, keď pacient pocítil zlepšenie až pri poslednom sedení,“ podelila sa o skúsenosti Ľubica Turisová.

„Je to inovatívna liečba, niečo nové a potrebuje to čas, aby sa dostavili výsledky. Preto je dôležité, aby ľudia dodržiavali kompletnú liečbu, ktorá je navrhnutá. Každý organizmus je iný a výsledky sa u niekoho dostavia skôr, u iného trochu neskôr. Treba byť však trpezlivý. Mali sme aj prípad, keď pacient pocítil zlepšenie až pri poslednom sedení. Tak ho to potešilo, že zotrval aj niekoľko procedúr navyše,“ podelila sa o skúsenosti Turisová a dodáva, že spokojní klienti, ktorí si účinky odskúšajú na sebe, ich odporúčajú aj svojim rodinným príslušníkom. Najčastejšie do ambulancie prichádzajú ľudia s problémami a bolesťami kĺbov alebo chrbtice. „Pacientov k nám odporúčajú aj chirurgovia,“ hovorí a dodáva, že najlepšie výsledky dosahujú pomocou kĺbovej výplne Trijalux. „Podľa mňa je z ponuky gélov najlepší a zatiaľ sa väčšine uľavilo. Pri jeho aplikácii je potrebný najmenší počet opakovaní, ale je to aj drahšia liečba,“ priblížila Ľubica Turisová.

Sestričku Ľubicu Turisovú a rázovú vlnu pod názvom ShockWave Dual Power nájdete na Dobšinského ulici v druhej budove Diagnostického centra (na druhom poschodí). Ponúka viaceré výhody vrátane presného a cieleného použitia rázových vĺn do postihnutých oblastí. Prístroj dokáže rýchlo a účinne liečiť rôzne zdravotné problémy, čo ho robí významným hráčom v oblasti moderných foriem liečby. Ako tiež doplnila, terapia rázovou vlnou predstavuje zaujímavú a účinnú alternatívu v oblasti moderného zdravotníctva v tomto regióne. Výrobca uvádza 97 percentnú úspešnosť účinnosti prístroja.

Záujemcovia sa môžu objednať dopredu buď pomocou internetovej objednávky, alebo telefonicky na čísle +421 915 533 979. Podľa sestričky Turisovej v telefonickej konzultácii môžu klienti ihneď získať dôležité informácie. „Ideálne je zavolať, pretože sa hneď môžem opýtať pacienta, v ktorej oblasti má problém a či nemá kontraindikácie, ako napríklad chemoterapia, pretože vtedy sa liečba nemôže absolvovať,“ upozorňuje.

MEDI-FRID s. r. o., Dobšinského ulica 1092/30, R. Sobota Otváracia doba je od 8.00 do 17.00 hod.
Záujemcovia sa môžu objednať na čísle +421 915 533 979.

Viac informácií nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk alebo na sociálnej sieti.

Terapie si hradí pacient sám. Poisťovňa ju neprepláca. Viac informácií, ako aj cenník služieb, nájdete aj na internetovej stránke bezbolestnarazovavlnars.sk.

Prístroj prevádzkuje spoločnosť MEDI-FRID s. r. o., Š. M. Daxnera 1252/11 979 01 Rimavská Sobota.

Zdroj: PR-článok, Medi-frid s.r.o.