Lekáreň Západ i Lekáreň Na námestí v R. Sobote ponúkajú prírodné produkty, doplnky výživy, vitamíny i darčekové balenia

Sychravé počasie a zimné obdobie je jednou z možností, kedy môžete potešiť svojich blízkych a investovať do zdravia. V strave práve v tomto čase chýba potrebné množstvo vitamínov vplývajúcich na celkovú kondíciu organizmu a posilnenie imunity. V Lekárni Západ i v Lekárni Na námestí v Rimavskej Sobote nájdete preto pestrú ponuku potrebných doplnkov výživy, prírodných produktov, multivitamínov. Viaceré z nich aj v darčekových baleniach, ideálnych k blížiacim sa vianočným sviatkom.

Dôležitosť užívania výživových doplnkov vyzdvihla aj farmaceutka Zuzana Tutková, majiteľka Lekárne Západ a Lekárne Na námestí v Rimavskej Sobote. Podľa nej je veľmi dôležitá aj investícia napríklad do kvalitných čajov, ktoré dokážu byť v mnohých ohľadoch prospešné pre celkové fungovanie človeka. Sú dôležité k dodržiavaniu pitného režimu a z ich pestrej ponuky si zákazník v lekárni môže kúpiť aj čaje rimavskosobotskej spoločnosti Juvamed.

Okrem klasických lekárenských služieb ponúkajú aj široký výber zaujímavých produktov. V Lekárni Západ nájdete eco-produkty pre telo aj domácnosť. Obzvlášť zdraviu neškodné, ekologické výrobky sa stávajú čoraz viac obľúbenými darčekmi. Ak ste aj vy zástancom prírodnej alternatívy, či už v kozmetike alebo drogérii, v Lekárni Západ si prídete na svoje.

Lekáreň Západ ponúka vo svojich priestoroch rôzne značky prírodných produktov, medzi nimi aj slovenskú značku TOTO. ,,Sme veľkým zástancom značky TOTO. Sú to produkty slovenskej výroby, ktoré sú typické najmä tým, že sú bez akýchkoľvek alergénov a sú vyrábané z kvalitných surovín,“ hovorí farmaceutka. Značka TOTO má v ponuke širokú škálu produktov. Sú to napríklad vitamíny, výživové doplnky, ktoré tiež nájdete v lekárni Západ.

Lekáreň Na námestí nájdete v historickej budove, Lekáren Západ v novostavbe na najväčšom sidlisku v R. Sobote

V lekárni môžete takisto nájsť prírodné olejčeky, ktoré sú vhodné na aromaterapiu. Tá dokáže byť takisto veľmi nápomocná pri riešení rôznych zdravotných problémov. Zákazníci radi využívajú aj túto formu liečby a olejčeky sú u nich obľúbené.

26. decembra 2023 bude otvorená Lekáreň Na námestí od 8:00 do 20:00

  1. januára 2024 bude otvorená Lekáreň na Západe od 8:00 do 20:00

Okrem eco-produktov v Lekárni Západ i v Lekárni Na námestí, ktoré patria do siete lekární Vaša Lekáreň, ponúkajú aj výdaj liekov na predpis, zdravotníckych pomôcok, či predaj doplnkového sortimentu. K dispozícii je aj takzvaná lekárenská „ambulancia“. Prostredníctvom inovatívneho systému skríningových a výterových testov si viete dať zmerať zápalové parametre CRP či krvné zrazeniny.

Adresa Lekáreň Západ :
Otvorené od 7:30 do 17:00
Dr. V. Clementisa 4754, 97901 Rimavská Sobota
zapad@levito.sk tel.: 0905230048

Lekáreň Na Námestí :
Otvorené od 8:00 do 16:00
Hlavné námestie 24/4, 97901 Rimavská Sobota
namestie@levito.sk
tel.: 0911 292 396

Zdroj: PR-článok, Lekáreň Západ