Obľúbená STK v R. Sobote zmenila názov i majiteľa. Oceníte profesionálny a ľudský prístup

Obľúbenú expres STK, EK a KO nájdete v hale za Tescom popri reštaurácii Zoraya alebo za benzinkou Tanker a skladoch GLS na Cukrovarskej ulici 5890 v R. Sobote


Obľúbená STK na Cukrovarskej ulici ( pri Tescu ) v Rimavskej Sobote zmenila názov  i majiteľa. Z STK MT Control sa premenovala na expres STK, www.expresstk.sk, www.stkexpres.sk. Do povedomia verejnosti sa zapísala profesionálnym prístupom. „Aj v novom šate môžu u nás zákazníci počítať s profesionálnym a ľudským prístupom, ktorý sa budeme snažiť ešte zdokonaliť,“ hovorí vedúci prevádzky expres STK Ján Juhaniak. 

„Pracovný kolektív zostal nezmenený. Máme dlhoročné skúsenosti a v zmysle nového názvu expres STK sa budeme snažiť pristupovať k zákazníkom v rámci možností expresne. Veľmi dobre sa nám osvedčil online rezervačný a objednávací systém na samotnú STK alebo aj emisnú kontrolu či kontrolu originality, čo uľahčuje samotný proces. Otvorení sme od pondelka do piatku, od 7.00 – 17.00‬ a v prípade záujmu a objednávok aj v sobotu ,“ hovorí Juhaniak.

Podotkol, že sa budú snažiť zákazníkov vybaviť i v prípadoch, že prídu bez toho, aby sa vopred objednali” ,poznamenal s tým, že ponúkajú aj službu pre klientov  s blížiacim sa termínom ďalšej kontroly, vodičov vopred upozornia. „Predíde sa tak neželaným problémom, výdavkom a komplikáciám,“ podotkol Juhaniak. 

Ak vám končí lehota platnosti technickej a emisnej kontroly, radi vás privítajú v expres STK. Kontroly robia vo všetkých kategóriách osobných a nákladných vozidiel, motocyklov aj pracovných strojov. V prijímacej kancelárii sa môžete občerstviť aj chutnou kávou, či čajom.

K hale expres STK v R. Sobote vedie už niekoľko mesiacov nová asfaltová komunikácia ,vyznačená aj vodorovným značením. Odbočku k STK nájdete za čerpacou stanicou Tanker, v areáli GLS či spoločnosti Expresstav spol. sro, ktorá je od mája novým majiteľom expres STK.

 K hale STK, EK a KO sa dostanete aj novým prístupom od kruhového objazdu pri Tescu na Cukrovarskej ulici popri reštaurácii Zoraya , nasmeruje vás nový veľký nápis expres STK na hale.

Otváracie hodiny expres STK v R. Sobote : Po-Pi 7.00 – 17.00 hod. Sobota podľa objednávok

Adresa:
Stanica technickej a emisnej kontroly
expres STK
Cukrovarská 5890, 979 01 Rimavská Sobota
Kontakt: ‪0905 865 375‬


Zdroj: PR-článok, expres STK