Autoškola v R. Sobote prichádza s najkomplexnejšou ponukou služieb i individuálnym prístupom. Urobíte si v nej aj vodičák na autobus

Autoškolu JaHER nájdete v Rimavskej Sobote na adrese prevádzky: Družstevná ulica č.3,
(budova bývalých elektrární a súčasne firmy Polep).

V Rimavskej Sobote vstúpila na trh autoškola s dlhoročnými skúsenosťami a najkomplexnejšou ponukou vodičských oprávnení. Autoškola JaHER ponúka výcvikové kurzy pre žiadateľov o vodičské oprávnenie skupín A, B, C, D, E, T. Snažia sa nadviazať na dobré meno autoškoly Centex, ktorú prebrali na prelome rokov. Ponúkajú výcvik na profesionálnej úrovni, a to jednak na osobných, tak aj na nákladných vozidlách či autobuse alebo na motorke. Sídlo má v zrekonštruovaných priestoroch na Družstevnej ulici a cvičisko nájdete na Košickej ceste, v bývalom areáli ZŤS.

Možnosť úhrady na splátky

Pod vedením kvalifikovaných, skúsených, profesionálnych a maximálne trpezlivých inštruktorov zaručujú vysokú kvalitu a úspešnosť teoretického aj praktického výcviku i individuálny prístup ku každému z klientov.

Služby autoškoly JaHER využívajú aj vodiči z povolania na získanie kvalifikačnej karty vodiča.

Autoškola JaHER je aj zberným miestom tachografovej karty vodičov. V spolupráci s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny robia aj rekvalifikačné kurzy pre uchádzačov o vodičské oprávnenia.

Autoškola JaHER ponúka:

Vodičské kurzy na všetky skupiny vodičských oprávnení
Doškolovacie kurzy
Osobitnú skúšku alebo výcvik A, B96
Kondičné jazdy
Kurzy základnej kvalifikácie vodičov
Pravidelného výcviku vodičov (v poslednom piatom roku platnosti karty môžu vodiči absolvovať kurz kedykoľvek, pričom sa doba platnosti karty neskráti)

Vozový park plánujú obnoviť. Zatiaľ sú k dispozícii vozidlá Zetor, Škoda Fabia, Hyundai Tuscon, Iveco EuroCargo, Iveco + tandemový príves, Karosa-Renault, Karosa-Renault + tandnemový príves.

Kurzy na všetky skupiny spúšťajú v týchto dňoch, kurz na Kvalifikačnú kartu vodiča (KKV) v travní 35 hod. sa začína 23. februára. Prebiehajú v dvoch učebniach.

V prípade záujmu nás navštívte osobne (v prevádzkových hodinách autoškoly) alebo zavolajte na spomínné tel. číslo 0905 484 833. Autoškola funguje asi 20 rokov aj v Banskej Bystrici. Viac informácií nájdete aj na samotnej stránke autoškoly.

Autoškolu JaHER nájdete v Rimavskej Sobote na adrese prevádzky: Družstevná ulica č.3,
(budova bývalých elektrární a súčasne firmy Polep).
Otváracie hodiny od 8:00 hod. do 17:00 hod. každý pracovný deň.
mail: kancelaria@autoskolajaher.sk
Tel.: 0905484833

Zdroj: PR-článok, JaHER s.r.o.