Využite možnosti autoservisu VMAUTO RS naplno. Myslite aj na stav autobatérie

VM AUTO RS , Sobôtka 4412, 979 01 Rimavská Sobota

Dovoľte sa nám týmto poďakovať za spoluprácu v roku 2022, tešiac sa na tú, v roku 2023.

Prajeme vám krásne a pokojné Vianoce a do nového roka vám želáme pevné zdravie a veľa osobných a pracovných úspechov.

Firma VMAUTO RS, s.r.o.

Zimné obdobie preverí stav batérie vo vašom aute, v autoservise VM AUTO RS zakúpite aj nabíjačky alebo rovno nové autobatérie k oživeniu vášho vozidla. Od budúceho roka chystajú rozšírenie svojich služieb.

V autoservise sa venujú aj výmene a vyváženiu pneumatík. Majú širokú ponuku služieb, od bežných výmien oleja či filtrov, až po náhradu celého motora, ktorému zlyhali rozvody. Častokrát sa u nich zákazníci zastavia aj s problémami, pre ktoré majitelia vozidla neprešli cez STK.

Aj tieto služby poskytuje autoservis VM AUTO RS v zimných mesiacoch.

Servis už vyše roka pôsobí v Rimavskej Sobote a stará sa o komplexnú opravu osobných áut i dodávok. V príjmacej kancelárii vám ochotne pomôže a usmerní usmievavá Andrejka. „Zákazníkov máme primerane. Sme spokojní s tým, ako sme oslovili klientelu. Ľudia sa vracajú naspäť, sú spokojní s našou prácou a pribúdajú nám aj noví zákazníci,“ priblížil majiteľ autoservisu František Vetrák. 

Do pozornosti motoristom dáva Vetrák aj informáciu, že sa venujú napríklad výmene čelných skiel. Jej súčasťou je aj zdvihák na ľahké nákladné vozidlá do 5 ton. Miestnosť je využiteľná aj na výmenu pneumatík, či na montáž ťažného zariadenia. Ako majiteľ upozorňuje, dôležitá je montáž v servise s certifikátom, ktorý je potrebný pri zápise do technického preukazu. „Máme na to oficiálny papier, že môžeme namontovať ťažné zariadenie aj s elektronikou, lebo kto ho nemá, tak ho nevedia neskôr zapísať do technického preukazu,“ upozorňuje s tým, že sú držiteľmi viacerých certifikátov.

Vo veľkej hale s tromi zdvihákmi majú už bohaté skúsenosti s rozličnými opravami. K dispozícii je aj technika na nastavovanie geometrie podvozku. Nemajú však problém ani s generálkou motora, prevodovky, repasu podvozkov. Štandardom je bežná údržba, ako včasná výmena olejov a filtrov. „Opravám áut sa venujeme profesionálne od A po Z. Vieme vyriešiť 99 percent porúch a ku klientom pristupujeme individuálne,“ dodáva.

K plynulej práci im napomáha online poradovník, ktorý môžu zákazníci využívať spolu aj s rezervačným systémom. Zákazníka sa snažia vybaviť promptne, adekvátne na chybu vozidla až traja mechanici.

Naďalej prevádzkujú aj objednávkový servis autodoplnkov, kempingového príslušenstva či náradia. V katalógu VM AUTO nájdete aj praktické reflexné doplnky pre deti aj dospelých, autokozmetiku Nano plus, alebo cyklodoplnky. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke, alebo na sociálnej sieti.

VM AUTO RS , Sobôtka 4412, 979 01 Rimavská Sobota

Autoservis VM AUTO RS nájdete na Sobôtke smerom na Hnúšťu. Vodičov na to upozorňuje veľký žltý billboard pri asfaltovej odbočke do areálu starej Sobôtky. 

Adresa: Sobôtka  4412 979 01 Rimavská Sobota
Kontakt : 0905 190 273, 047/3810939, e-mail : vmauto@vmauto.sk 

Zdroj: PR-článok