V autoservise VM AUTO RS vám vymenia autosklo i namontujú ťažné zariadenie s certifikátom

Výmena čelných skiel, montáž ťažného zariadenia s potrebným certifikátom, oprava elektroniky či špičková diagnostika Hela. Aj tieto služby patria k autoservisu VM AUTO RS. Ten už vyše roka pôsobí v Rimavskej Sobote a stará sa o komplexnú opravu osobných áut i dodávok. V príjmacej kancelárii vám ochotne pomôže a usmerní usmievavá Andrejka. „Zákazníkov máme primerane. Sme spokojní s tým, ako sme v priebehu roka oslovili klientelu. Ľudia sa vracajú naspäť, sú spokojní s našou prácou a pribúdajú nám aj noví zákazníci,“ hovorí majiteľ autoservisu František Vetrák. 

Do pozornosti motoristom dáva aj informáciu, že majú novú halu, kde sa venujú napríklad výmene čelných skiel. Jej súčasťou je aj zdvihák na ľahké nákladné vozidlá do 5 ton. Miestnosť je využiteľná aj na výmenu pneumatík, či na montáž ťažného zariadenia. Ako majiteľ upozorňuje, dôležitá je montáž v servise s certifikátom, ktorý je potrebný pri zápise do technického preukazu. „Máme na to oficiálny papier, že môžeme namontovať ťažné zariadenie aj s elektronikou, lebo kto ho nemá, tak ho nevedia neskôr zapísať do technického preukazu,“ upozorňuje s tým, že sú držiteľmi viacerých certifikátov.

Vo veľkej hale s tromi zdvihákmi majú už bohaté skúsenosti s rozličnými opravami. K dispozícii je aj technika na nastavovanie geometrie podvozku. Nemajú však problém ani s generálkou motora, prevodovky, repasu podvozkov. Štandardom je bežná údržba, ako včasná výmena olejov a filtrov. „Opravám áut sa venujeme profesionálne od A po Z. Vieme vyriešiť 99 percent porúch a ku klientom pristupujeme individuálne,“ dodáva.

K plynulej práci im napomáha online poradovník, ktorý môžu zákazníci využívať spolu aj s rezervačným systémom. Zákazníka sa snažia vybaviť promptne, adekvátne na chybu vozidla až traja mechanici. Po zime upozorňujú na kontrolu bŕzd i geometrie. Jazda po rozbitých cestách i nečakaných jamách môže totiž časom spôsobiť vážnejšie následky a s tým spojené náklady na opravu podvozku.

Naďalej prevádzkujú aj objednávkový servis autodoplnkov, kempingového príslušenstva či náradia. V katalógu VM AUTO nájdete aj praktické reflexné doplnky pre deti aj dospelých, autokozmetiku Nano plus, alebo cyklodoplnky. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke, alebo na sociálnej sieti.

VM AUTO RS , Sobôtka 98/5 979 01 Rimavská Sobota

Autoservis VM AUTO RS nájdete na Sobôtke smerom na Hnúšťu. Vodičov na to upozorňuje veľký žltý billboard pri asfaltovej odbočke do areálu starej Sobôtky. 

Adresa: Sobôtka 98/5 979 01 Rimavská Sobota
Kontakt : 0905 190 273, 047/3810939, e-mail : vmauto@vmauto.sk 

Zdroj: PR-článok