V zdemolovanej Felícii mal sedieť otec a syn


V zdemolovanej Škode Felícia, ktorá včera podvečer havarovala neďaleko Rimavskej Soboty, mal sedieť otec so synom. 18-ročný mladík z obce Otročok náraz s oprotiidúcim autom neprežil. Obidvoch vystrihávali hasiči.

Podľa predbežných zistení polície z miesta nehody vodič osobného auta Škoda Felícia dostal na mokrej ceste v zákrute šmyk. „Stratil kontrolu nad vozidlom a došlo k zrážke s vozidlom Volvo S40. Alkohol u vodičov zistený nebol,“ informovala vobraze.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. Ako dodala, bližšie okolnosti nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania.

Tragická nehoda sa stala v problémovej zákrute, kde už v minulosti došlo k vážnym nehodám. Na mieste je znížená aj maximálna rýchlosť. Viacerí vodiči upozorňujú, že zákruta je zle vyvážená a vo vyššej rýchlosti môže dôjsť k strate nad kontrolou vedenia motorového vozidla.

V priebehu uplynulého týždňa došlo aj k vážnej dopravnej nehode motorkára. Na Košickej ceste priamo v Rimavskej Sobote narazil do pred ním odbočujúceho auta. Nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: vobraze.sk