DOPLNENÉ: Tragédia v betonárke

Dnes dopoludnia došlo k tragédii v betonárke pri Košickej ceste v Rimavskej Sobote. V stroji na miešanie betónu uviazol muž. Na mieste sú všetky záchranné zložky, hasiči prišli na dvoch vozidlách. Vysokozdvižnú plošinu posielajú na základňu. Muž je zakliesnený. Pomôcť mu nevedeli ani záchranári. Privolaná polícia tragickú udalosť dokumentuje.

Podľa informácií z miesta tragédie sa muž bol najesť neďaleko v Omege a potom šiel pokračovať v práci na plošine.

Doplnené o 12:20 hod.

„Boli sme privolaní k zaseknutej osobe v betonárke,“ priblížil riaditeľ okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Rimavskej Sobote Marek Laššák. Potvrdil, že muž ostal pritlačený v stroji na výrobu betónu. Na miesto smeruje vyšetrovateľ a tragédiou sa bude zaoberať aj inšpekcia práce.

Doplnené o 15:00 hod.

Pri tragédii prišiel o život 70-ročný 63-ročný muž. Priblížil a následne upravil informáciu Mário Bóna z komunikačného oddelenia KR PZ Banská Bystrica. Polícia, ktorá vyšetruje okolnosti dnešného umrtia, zatiaľ bližšie informácie neposkytla. „Všetky okolnosti prípadu budú predmetom vyšetrovania, preto bližšie informácie prinesieme, až keď to situácia umožní,“ doplnil Bóna.

Zdroj: vobraze.sk