Rozlúčte sa so starou fasádou, Baumit prináša pestré farby

Zima je preč, príroda maľuje okolie pestrými farbami. Tými môže zažiariť aj váš príbytok či fasáda. Ich vynovenie viac nemusíte odkladať, teraz je ten správny čas. Zamávajte na rozlúčku starej fasáde vášho domu a dajte mu nový a krajší vzhľad. Pri výbere fasádnej omietky stavte na dlhoročnú kvalitu od firmy Baumit. Tá si pre vás tentoraz pripravila zaujímavú akciu na fasádne omietky. Akcia je časovo limitovaná, preto dlho nerozmýšľajte a doprajte svojmu domovu nový šat už dnes.

U predajcov firmy Baumit v Rimavskej Sobote, Hnúšti a Tornali majú v ponuke pre svojich zákazníkov akciu. Každé jedenáste vedro za symbolickú cenu 1 euro bez DPH. Akcia trvá od 1. apríla do 31. mája.

Najkvalitnejší stavebný materiál na trhu, vrátane fasádnych omietok nájdete v predajniach firmy Baumit. Tie sa nachádzajú na Cintorínskej ulici v Rimavskej Sobote, na Železničnej ulici v Hnúšti a na Francisciho ulici v Tornali. Akcia sa vzťahuje na najpredávanejšiu paropriepustnú fasádnu omietku Baumit SilikonTop a fasádnu omietku so zrýchleným vysúšaním povrchu a zvýšenou ochranou proti biologickému znečisteniu Baumit StarTop. Pri výbere vhodnej fasádnej omietky vám veľmi ochotne poradí personál spomínaných predajní. V ponuke je hneď niekoľko desiatok zaujímavých odtieňov fasádnej omietky na reálnych vzorkách, v takzvaných trolly v stojanoch.

Firma Baumit sa radí medzi najsilnejšie značky stavebných materiálov, čiže výber tovaru u nich vám zaručí kvalitu a spokojnosť. Na osvedčené a inovatívne riešenia, ktoré táto spoločnosť ponúka sa spoliehajú architekti, profesionálni spracovatelia a stavitelia už viac ako 100 rokov. Okrem fasád firma Baumit ponúka aj širokú škálu výrobkov pre interiérové využitie, zdravé bývanie a interiérové farby vrátane bohatého príslušenstva.

Baumit je silná medzinárodná značka stavebných materiálov. Vyrába vysoko kvalitné, profesionálne stavebné materiály pre všetko, čo sa týka vašich štyroch stien.

Široká ponuka výrobkov od Baumitu prináša riešenia pre povrchové úpravy, tepelnoizolačné systémy, zateplenie, obnovu fasády a balkónov, vonkajších omietok a stierok. Tie ponúkajú strojové, štukové i ručné. Okrem fasád majú v ponuke aj mnoho výrobkov pre interiérové využitie, zdravé bývanie či interiérové farby s bohatým príslušenstvom.

Najširší výber, sortiment produktov nájdete skladom:

Stavebniny BAU TRADE
Železničná ulica 487
Hnúšťa
tel.: 0905 272 230

Stavebniny Ádám,
Cintorínska ulica 712
Rimavská Sobota
tel.: 0902 960 401

Baucentrum
Francisciho 1721
Tornaľa
tel.: 0917526434

Zdroj: PR-článok, Baumit