PRACOVNÁ PONUKA – Špecialista pre oblasť investícií a obchodu v STEFE Rimavská Sobota

Miesto práce – Ul. Gorkého 8a, Rimavská Sobota

Možný termín nástupu od – 01.02.2022

Druh pracovného pomeru – plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto) – Od 1 000 EUR/mesiac. Po zaškolení je predpoklad nárastu základnej mzdy na 1 100 EUR/mes. Ďalšími zložkami mzdy sú mesačné prémie na základe hodnotenia nadriadeného, štvrťročné prémie na základe dosiahnutých výsledkov a 13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ťažiskové okruhy tejto pozície budú:
Investičná oblasť v tepelnom hospodárstve a to najmä:
– vypracovanie plánu investícií, vypracovanie podkladov na územné a stavebné konania, sledovanie a koordinácia prác na investičných projektoch, spolupráca pri tvorbe zmlúv o dielo

Prevádzková oblasť pre výrobu a distribúciu tepla a TÚV a to najmä:

  • koordinácia a kontrola činností pracovníkov prevádzky a údržby, spolupráca s dispečerským pracoviskom s cieľom dosahovania efektívnej a hospodárnej prevádzky sústavy tepelných zariadení

Ďalšie činnosti:

  • komunikácia s úradmi
  • získavanie nových akvizícií v oblasti tepelnej energetiky
  • získavanie a rozširovanie trhu v oblasti energetických služieb

Zamestnanecké výhody, benefity

Sme tím, v ktorom sa individuálne predstavy spájajú do jedného celku a svojim zamestnancom okrem sebarealizácie, ponúkame
– rôznorodú prácu v stabilnej a modernej spoločnosti s medzinárodným zázemím
– možnosti ďalšieho vzdelávania
– rôzne sociálne benefity v rámci programu starostlivosti o zamestnancov
– dovolenku nad rámec Zákonníka práce v rozsahu 3 dní
– príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
– stravné lístky v hodnote podľa opatrenia zákona o cestovných náhradách aj počas prekážok v práci
– náhradu príjmu pri pracovnej neschopnosti vo výške 60% denného vymeriavacieho základu
– pružný pracovný čas
– doplnkové pracovné prostriedky
– otvorenú a priateľskú atmosféru

Informácie o výberovom konaní

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny STEFE. Pre viac informácií ohľadne spracúvania osobných údajov vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto kliknite na http://www.stefe.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2022

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, elektrotechnika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Úspešný kandidát je komunikatívny, samostatný, precízny a presný, má schopnosť analyticky a kriticky uvažovať, zvládať stres, má výborné organizačné schopnosti a je orientovaný na zákazníka.
Uvítame kandidátov s praktickými skúsenosťami z oblasti tepelnej energetiky, výhodou bude prax a skúsenosti z výrobnej spoločnosti alebo prax na podobnej pozícii v rozsahu min. 2 rokov a znalosť Nemeckého jazyka alebo Anglického jazyka.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina STEFE je dynamicky sa rozvíjajúci národný holding, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kesziová
Tel.: + 421 48 322 0110
E-mail: ivana.kesziova@stefe.sk (žiadosť, životopis a prípadne mot. list), alebo cez formulár profesia.sk vid. tu: poslať životopis – (odkaz presmeruje na stránku profesia.sk)

ZDROJ: STEFE Rimavská Sobota, PROFESIA.SK