Potrebujete rekonštrukciu alebo novú výstavbu? S PORFIXOM sa presvedčíte, že kvalitné bývanie nemusí byť drahé

S príchodom leta nastáva ideálny čas na rekonštrukcie, stavby a iné stavebné činnosti. Neustále rastúce ceny energií a stavebných materiálov nás nútia hľadať cenovo výhodné alternatívy pre stavbu domu či rekonštrukcie. Vďaka moderným trendom v stavebníctve je čoraz väčší záujem o výstavbu nízkoenergetických domov a budov s takmer nulovou spotrebou energie. Stavebné centrum Ádám v Rimavskej Sobote vám ponúka ideálny materiál pre zdravé bývanie, ktoré nevyžaduje dodatočné zateplenie. Využite aktuálnu ponuku v akciových cenách, ktorá platí do 31. mája alebo do vypredania zásob. Presvedčte sa, že kvalitné bývanie nemusí byť drahé.

Populárny stavebný systém PORFIX je komplexný pórobetónový materiál, a preto je jedným z cenovo najdostupnejších riešení na trhu. Biele tvárnice, vyrábané z kremičitého piesku, sú presné a jednoducho sa s nimi pracuje. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam si všetko pripravíte na mieru s minimálnym množstvom odpadu. Materiál sa ľahko reže, brúsi, frézuje a vŕta, čo zjednodušuje stavebné procesy.

Významnou výhodou je rýchla príprava elektroinštalácie v stenách a na strope. Stropný systém PORFIX je jediný na trhu s pórobetónovou vrstvou na spodnej strane stropných nosníkov (okrem plôch, kde sú nosníky položené na murive), čo umožňuje jednoduché vytvorenie drážok pre elektroinštaláciu aj na strope. Tým sa celková výstavba domu či budovy stáva rýchlejšou a nákladovo efektívnejšou. Tepelno-izolačné vlastnosti pórobetónových tvárnic zabezpečia úsporu energií okamžite po nasťahovaní.

Rekonštrukcie s PORFIXOM sú častým výberom dnešných staviteľov. Či ide o jednoduchú rekonštrukciu bytového jadra, alebo náročné rekonštrukcie budov. Opracovateľnosť a tvárnosť materiálu PORFIX umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k existujúcim konštrukciám.

Ak vás teda čaká rekonštrukcia alebo výstavba, komplexný systém PORFIX bezpochyby splní vaše požiadavky a zároveň vám poskytne moderné bývanie spĺňajúce všetky normy kvality aj ochrany životného prostredia.

V areáli Stavebného centra Ádám nájdete aj iné špecializované služby, kde vám skúsení personál poskytne profesionálne poradenstvo. V Galérii parkiet vás oboznámia s výhodami výberu rôznych typov PVC a laminátových podláh, interiérových dvier či kobercov. V Kúpeľňovom štúdiu nájdete všetko pre vašu kúpeľňu – od dlažieb a obkladov až po sanitu. Navštívte ho ešte dnes a nechajte sa inšpirovať.

Stavebné centrum Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1 v Rimavskej Sobote, neďaleko autobusovej či železničnej stanice.

Stavebniny Ádám:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 7.00 – 17.00, So: 7.00 – 12.00

Kontakt : predajňa: 047/58 12 100, mobil: 0902 960 410

Kúpeľňové štúdio:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 7.00 – 17.00, So: 7.00 – 12.00

Kontakt: 0902 960 411, 0902 960 414

Galéria parkiet:

Otváracie hodiny: Po – Pia: 8.00 – 17.00, So: 8.00 – 12.00

Kontakt: 0902 960 407

Viac informácií nájdete na www.adamcentrum.sk.

Zdroj: PR-článok, porfix.sk