V MBS Strechy prichádzajú s jesennými zľavami. Výhodnejšie nakúpite aj OSB dosky

Strešné centrum MBS Strechy – Sobôtka 5687, Rimavská Sobota

Odborníci na strešné krytiny prichádzajú s jesennými výhodnými cenami. Tie predstavujú zľavy až do výšky 50 percent. V strešnom centre MBS Strechy v Rimavskej Sobote majú v ponuke plechové, betónové i keramické krytiny, a to všetko skladom. Pomôžu a poradia vám s výberom tej najvhodnejšej strechy pre váš domov, či už renovujete, alebo staviate nanovo. „Disponujeme veľkými skladovými zásobami ako i vlastnou výrobou strešných krytín a preto vieme ponúknuť zákazníkom okrem výhodných jesenných akcií aj rýchle dodanie a to do piatich pracovných dní,“ hovorí konateľ strešného centra Stanislav Belák s tým, že ponúkajú komplexné systémové riešenia. Samozrejmosťou sú odkvapové systémy a všetky doplnky k strechám. 

V najväčšom strešnom centre na juhu Banskobystrického kraja tak na vybrané modely striech čakať nebudete. Nájdete ich v novej hale na Sobôtke v Rimavskej Sobote. V ponuke majú aj zatepľovacie systémy, strešné okná, výlezy, podkrovné schody ako aj konštrukčné prvky, ako sú sadrokartónové dosky, drevené obklady, KVH hranoly, strešné laty, tesárske kovania, skrutky. 

Výhodné ceny nájdete aj u OSB dosiek

Pre ich výnimočné vlastnosti sa ich použitie stále rozširuje v exteriéri ako i v interiéri. V stavebníctve sú využívané pri suchej výstavbe domov ako konštrukčný prvok stien, striech, podláh. Vhodné sú však aj na výrobu nábytku a podobne. „K dispozícii máme všetky hrúbky OSB dosiek skladom za najlepšie ceny v regióne,“ dodáva. 

Zákazníkom ponúkajú široké služby. Disponujú, digitálnou deličkou plechov na pozdĺžne a priečne delenie zvitkov, profilovacím zariadením na výrobu strešnej krytiny MBS KLIK a MBS FALC. Klampiarsku výrobu dopĺňajú ohýbačky plechov, na ktorých ohýbajú plechy podľa požiadaviek zákazníka a to v dĺžke až do šiestich metrov. Pri nákupe tabuľového alebo zvitkového plechu sú tieto ohýbačky zákazníkom k dispozícii zadarmo.

S predajom a pokrývaním striech majú dlhoročné skúsenosti. Sú zmluvným, vo väčšine dokonca regionálnym, zastúpením značiek ako Maslen, Lindab, BUD MAT, Terran, Tondach, Creaton, Bramac, Bauder. KJG, Fakro, Velux. Dáva to zákazníkovi  viacero výhod – výhodné ceny, záruky, technickú a produktovú zdatnosť školeného personálu. 

Zameriavajú sa na zákazníkov v okolitých okresoch. Okrem R. Soboty, Lučenca, Poltára či Revúcej aj na krajské mesto Banskú Bystricu. Krytiny dodávali už aj do okolitých štátov.

Adresa:

Sobôtka 5687
97901 Rimavská Sobota
www.mbsstrechy.sk
mbsstrechy@mbsstrechy.sk
Tel.: 0915 802 398, 0917 196 256, 047 / 58 11 306

Zdroj: vobraze.sk, PR-článok