Halloweenské strašidlá prišli strašiť aj do komunitného centra

Do priestorov Komunitného centra OZ KRASR v Hnúšti prišlo na návštevu 31. októbra niekoľko rôznych strašidiel. Vo svojich typických strašidelných kostýmoch predstavovali rôzne postavy z histórie, alebo aj zo súčasnosti. Boli medzi nimi Mortyša z filmu Adamsovci, rôzni šašovia, Rumburak z rozprávky, ale aj rockoví speváci a iné strašidlá. Spoločne tak oslávili sviatok Halloween.

Po promenáde v komunitnom centre sa išli prejsť po centra mesta. Zastavili sa v mestskom parku aj pri nápise mesta Hnúšťa. Keďže tu ešte títo strašidelníci neboli, tak si spoločnou fotografiou chceli urobiť pamiatku na návštevu tohto mesta.

Po promenáde mestom sa vrátili do priestorov komunitného centra, kde na nich už čakali sladké, slané, ako aj varené dobroty v podobe špagiet a pitia. Následne si po spoločnej Halloweenskej večeri a občerstvení zahrali svoje strašidelné hry, zatancovali stoličkový tanec, ako aj párové a spoločné strašidelné tance.

Na záver všetkých strašidelníkov pracovníci komunitného centra aj odmenili sladkosťami za nečakanú a príjemnú návštevu plnú dobrej zábavy.

Zdroj: Mária Demeova Komunitné centrum Hnúšťa (redakčne upravené)