Skip to content
vobraze.sk

vobraze.sk

Správy z Gemera, Malohontu a Novohradu

  • Topky
    • Lifestyle
    • Turizmus a atrakcie
  • Dianie v regióne
    • Info v kocke
    • Doprava
    • FOTOreportáže
    • Samosprávy
    • Školstvo
    • VOĽBY 2022
    • Zdravie a relax
    • Životné prostredie
    • Kultminor
  • Kultúra
  • Krimi/HaZZ
  • Ekonomika
  • Šport
  • Politika
  • O nás

Mesiac: august 2025

Soboťania zvíťazili nad Kysučanmi, mali výborný začiatok zápasu

17. augusta 2025 vobraze.sk Šport

Futbalisti MŠK Rimavská Sobota dosiahli prvé víťazstvo v tejto sezóne TIPOS tretej ligy Stred. Zverenci kouča a zároveň športového riaditeľa[…]

Čítať ďalej

Raper Kali a speváčka Sima rozprúdili R. Sobotu. Amfiteáter ovládla energická šou + foto a video

16. augusta 2025 vobraze.sk Kultúra, FOTOreportáže

Rimavská Sobota má za sebou hudobný večer, na aký sa bude ešte dlho spomínať. Amfiteáter sa v piatok 15. augusta[…]

Čítať ďalej

Bývalý klenovský starosta Struhár píše básničky. Záležať si dáva i na veršovaných pohreboch

16. augusta 2025 vobraze.sk Info v kocke, Lifestyle

Pavel Struhár patrí medzi výrazné osobnosti Klenovca i regiónu Gemer–Malohont. Päť volebných období stál na čele obce ako starosta, v[…]

Čítať ďalej

Rimavská Sobota dostane dotáciu na revitalizáciu vnútroblokov na Sídlisku Západ

15. augusta 2025 vobraze.sk Samosprávy

Zámer rekonštrukcie troch vnútroblokov na Sídlisku Západ v Rimavskej Sobote je reálny. Samospráve bol schválený nenávratný finančný príspevok vo výške[…]

Čítať ďalej

Štyria mladí hráči MŠK R. Sobota sa predstavili na turnaji regionálnych výberov. Ich tréner to považuje za obrovskú vec

15. augusta 2025 vobraze.sk Šport

Kvarteto hráčov MŠK Rimavská Sobota sa predstavilo v Košiciach na turnaji regionálnych výberov v kategórii do 15 rokov. Za výber[…]

Čítať ďalej

Na vŕšku pri R. Janovciach robia rozhľadňu. Jej konštrukciu postavili žeriavom + foto

14. augusta 2025 vobraze.sk Samosprávy, Turizmus a atrakcie

Na vŕšku pri obci Rimavské Janovce sa už na horizonte týči nová dominanta. Stavajú tam drevenú rozhľadňu. Jej konštrukciu skladali[…]

Čítať ďalej

V malej obci Potok vynovili autobusovú zastávku. Zaujme dreveným vzhľadom

14. augusta 2025 vobraze.sk Info v kocke

V obciach Potok a Vyšný Skálnik v okrese Rimavská Sobota boli obnovené autobusové zastávky. Prostriedky na ne obce získali z[…]

Čítať ďalej

K mladším dorastencom MŠK R. Sobota sa presunul tréner Wereszký. Pod palcom má výbornú partiu

14. augusta 2025 vobraze.sk Šport

Mužstvo treťoligových mladších dorastencov MŠK Rimavská Sobota prebral pred novou sezónou tréner Róbert Wereszký. K tejto vekovej kategórii prešiel od[…]

Čítať ďalej

Zo školstva v R. Sobote sa vytratilo zvučné meno. Bývalý riaditeľ strednej školy ako aj šéf školstva v kraji Martiš odišiel do dôchodku

13. augusta 2025 vobraze.sk Školstvo

Po približne štyroch desaťročiach pôsobenia v školstve odišiel Miroslav Martiš z Rimavskej Soboty do dôchodku. Bývalý riaditeľ strednej školy na[…]

Čítať ďalej

Rýchlostnú cestu R2 idú napájať na krivánsku estakádu. Obchádzka povedie cestou 1. triedy + foto

13. augusta 2025 vobraze.sk Doprava

Práce na výstavbe dlhoočakávaného úseku rýchlostnej cesty R2 Kriváň – Mýtna smerujú k dokončeniu stavby. Vodiči musia počítať s uzávierkou[…]

Čítať ďalej

Stránkovanie príspevkov

«Previous Posts 1 … 3 4 5 6 7 8 Next Posts»
  • Najnovšie
  • Archív
  • V rodinnom obchode u Liptákovcov nájde gazda všetko pre poctivú domácu zabíjačku. Od čriev, mäsiarskych strojov až po malé fľaštičky na „posilnenie“
    21. októbra 2026
  • Maduar oslávil 40 rokov v R. Sobote. S Mariánom Čekovským spojili hity, spomienky a humor + foto
    21. októbra 2026
  • Riaditeľka Houšková sa v Jelšave teší aj z malých úspechov žiakov. Školu vybrali medzi finalistov Roma Spirit
    21. októbra 2026
  • Mladá Klenovčanka Fodorová triumfovala vo dvojhre na košických kurtoch v kategórii žien
    21. októbra 2026
  • Michal Slovák: Hodnoty tvoria spoločnosť. Poďme to spoločne dokázať
    20. októbra 2026
  • Kráľ sa počas Béresovho pôsobenia zmenil. Obec má nový stacionár, obnovené školy, či cesty a pred sebou ďalšie výzvy
    20. októbra 2026
  • Pripravte domov na jeseň aj zimu. V Stavebnom centre Ádám v R. Sobote nakúpite výhodnejšie
    20. októbra 2026
  • Skvelá Kukuľková má zlato z majstrovstiev Európy v stolnom tenise. Prinesie ho do Hnúšte
    20. októbra 2026
  • október 2026 (69)
  • september 2026 (97)
  • august 2026 (93)
  • júl 2026 (95)
  • jún 2026 (89)
  • máj 2026 (93)
  • apríl 2026 (86)
  • marec 2026 (91)
  • február 2026 (76)
  • január 2026 (84)
  • december 2025 (84)
  • november 2025 (79)
  • október 2025 (89)
  • september 2025 (84)
  • august 2025 (80)
  • júl 2025 (78)
  • jún 2025 (86)
  • máj 2025 (91)
  • apríl 2025 (83)
  • marec 2025 (88)
  • február 2025 (80)
  • január 2025 (84)
  • december 2024 (87)
  • november 2024 (87)
  • október 2024 (85)
  • september 2024 (82)
  • august 2024 (79)
  • júl 2024 (90)
  • jún 2024 (81)
  • máj 2024 (93)
  • apríl 2024 (81)
  • marec 2024 (89)
  • február 2024 (89)
  • január 2024 (88)
  • december 2023 (86)
  • november 2023 (86)
  • október 2023 (95)
  • september 2023 (84)
  • august 2023 (88)
  • júl 2023 (79)
  • jún 2023 (90)
  • máj 2023 (90)
  • apríl 2023 (87)
  • marec 2023 (98)
  • február 2023 (88)
  • január 2023 (87)
  • december 2022 (87)
  • november 2022 (83)
  • október 2022 (92)
  • september 2022 (87)
  • august 2022 (95)
  • júl 2022 (94)
  • jún 2022 (85)
  • máj 2022 (89)
  • apríl 2022 (83)
  • marec 2022 (85)
  • február 2022 (75)
  • január 2022 (84)
  • december 2021 (86)
  • november 2021 (78)
  • október 2021 (78)
  • september 2021 (81)
  • august 2021 (90)
  • júl 2021 (76)
  • jún 2021 (85)
  • máj 2021 (95)
  • apríl 2021 (66)
  • september 2020 (1)
  • marec 2020 (1)

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Please select the Tab Content in the Widget Settings.

Prihláste sa na odber newslettra

Dostaňte vždy čerstvé a zaujímavé informácie priamo do vašej schránky
WordPress Theme: Poseidon by ThemeZee.