V najväčšom strešnom centre na strechu čakať nebudete

Strešné centrum MBS Strechy – Sobôtka 5687, Rimavská Sobota

V najväčšom strešnom centre na juhu Banskobystrického kraja na vybrané modely striech čakať nebudete. Nájdete ich v novej hale na Sobôtke v Rimavskej Sobote, kde majú pre vás pripravené aj v týchto ťažkých časoch akciové ceny.

„Dodávky tovaru a ceny sú v tejto dobe nestabilné, ale vo firme MBS Strechy máme veľké skladové zásoby za výhodné ceny. Sme strešné centrum a preto máme na výber širokú škálu krytín a strešných doplnkov,“ hovorí konateľ strešného centra Stanislav Belák.

Spoločnosť  sa stále rozvíja a napreduje, a preto v minulom roku zakúpili stroje na delenie plechov a výrobu strešných krytín MBS klik a MBS falc. Tým pádom zákazník nemusí dlho čakať a strechu má vyrobenú do troch pracovných dní. Ide o moderné krytiny so skrytým kotvením a KLIK systémom spájania plechov.

Zákazníci ktorí majú záujem o skladané krytiny (betónové, pálené, asfaltové) alebo mäkké krytiny na ploché strechy (PVC, modifikované asfaltové pásy) tak nemusia čakať niekoľko týždňov až mesiacov na dodanie.  Môžu rovno prísť a zakúpiť si strechu, ktorú majú na sklade. Zákazníkom každopádne odporúčajú neotáľať.

Čo sa týka dodania plechových profilovaných krytín a trapézových profilov od výrobcov, ktorých sme regionálnym zastúpením je dodanie  do 7 pracovných dní. Ako ďalej avizuje, k dispozícii majú veľký výber a ponúkajú všetko pre strechy, ide tak o kompletné systémové riešenia. „Samozrejmosťou sú odkvapové systémy a všetky doplnky k strechám,“ podotkol  konateľ.

K strechám neodmysliteľne patria zatepľovacie systémy, strešné okná, výlezy, podkrovné schody ako aj konštrukčné prvky ako sú OSB dosky, sadrokartónové dosky, drevené obklady, KVH hranoly, strešné laty, tesárske kovania, skrutky.

Zákazníkom ponúkajú aj široké služby. „Máme klampiarsku výrobu, kde ohýbame plechy v dĺžke do šesť metrov. Zákazníkom je táto služba k dispozícii zadarmo. Nová je aj spomínaná digitálna delička plechov, ktorá vám nadelí plechy na presné rozmery.

S predajom a pokrývaním striech majú dlhoročné skúsenosti.  Sú zmluvným, vo väčšine dokonca regionálnym, zastúpením značiek ako Maslen, Lindab, BUD MAT, Terran, Tondach, Creaton, Bramac, Bauder. KJG, Fakro, Velux „.  Čo dáva zákazníkovi  viacero výhod – výhodné ceny, záruky, technickú a produktovú zdatnosť školeného personálu,“ podotkol konateľ. 

Zameriavajú sa na zákazníkov v okolitých okresoch. Okrem R. Soboty, Lučenca, Poltára či Revúcej aj na krajské mesto Banskú Bystricu. „No dodávali sme a dodávame strešné krytiny po celom Slovensku, ako i do okolitých štátov,“ povedal. 

Adresa:
Sobôtka 5687
97901 Rimavská Sobota
www.mbsstrechy.sk
mbsstrechy@mbsstrechy.sk
Tel.: 0915 802 398, 0917 196 256, 047 / 58 11 306

Zdroj: PR- článok