V Kokave zažili netradičnú zábavu s Kandráčovcami. Zaspievali aj La Bouche či Milli Vanilli + video

Na pódiu si navyše Ondrej Kandráč zatancoval aj s budúcou nevestou Nikou

Kokava festival ponúkol skvelú atmosféru s domácimi aj zahraničnými interpretmi projektu Best of 90’s show. Na amfiteátri v Kokave nad Rimavicou vystúpila skupina Kandráčovci, štvornásobní držitelia Slovenskej platinovej platne. Zaspievali svoje osvedčené hity Dva duby, Na kostolnej veži či Včielka. Na pódiu si navyše Ondrej Kandráč zatancoval aj s budúcou nevestou Nikou. Vďačne jej refrén zaspievalo aj publikum. Namiesto svadobného darčeka dostala pusu od kontrabasistu skupiny. „Veľmi si vážime ten pocit, že tu môžeme stáť a neberieme to ako samozrejmosť,“ povedal na záver koncertu Kandráč.

La Bouche na amfiteátri v Kokave nad Rimavicou

Zahraničným lákadlom bolo nemecká skupina La Bouche. Exotická speváčka zaspievala svetoznáme skladby ako Be my lover, Sweet dreams či Mr Vain. Podľa organizátora koncertu Petra Bajana pricestovali do Budapešti v deň koncertu a potom zamierili priamo na Kokavu. Ubytovaní boli na na chate pri Látkach.

Ako Bajan podotkol, špeciálne požiadavky členovia skupiny nemali. Boli súčasťou veľkého piatkajšieho hudobného programu. Kokavčania však podľa neho dostali možnosť opäť po dvoch rokoch zažiť nezabudnuteľnú atmosféru festivalu, ktorý ponúka to najlepšie, čo prináša slovenská hudobná scéna. Divákov roztancoval a rozskákal aj slovenský DJ Robert Burian či ďalšia zahraničná formácia s originálnymi hlasmi formácií Milli Vanilli či Down Low.

Dnes pokračuje hudobno-zábavný program na amfiteátri. Predstaví sa v ňom Otto Weiter a Petra Maxin, Klimentovci, Marcela Molnárová, Dušan Grúň, či Hergottovci. Budú súčasťou televízneho natáčania televízie Senzi.

Zdroj: vobraze.sk, foto a video Peter Bajan