DOPLNENÉ: Po nehode hlásia viacerých zranených

Cesta I. triedy pri obci Včelince neďaleko Tornale je uzavretá. Po zrážke dvoch vozidiel pri križovatke cestu uzavreli. Ako informujú hasiči z operačného strediska, ide o nehodu dvoch vozidiel, pri ktorej bolo zranených päť osôb. Na mieste sú všetky záchranné zložky.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru prišli z Tornale. Ako pre vobraze.sk priblížil riaditeľ HaZZ Revúca Jozef Mikuda, jedna osoba bola zakliesnená a museli ju vystrihávať. Z druhého auta vyšli ľudia sami. Pri nehode bolo zranených päť ľudí a jedno maloleté dieťa. „Zranených odviezli do nemocnice,“ dodal riaditeľ OR HaZZ Revúca.

Niektorí účastníci z miesta nehody odišli a potom sa vrátili.

Aktualizované o 16.50 hod.
Dopravná nehoda si podľa banskobystrickej policajnej hovorkyne Márie Faltániovej vyžiadala tri ľahké zranenia a jednorázové ošetrenie. Pri nehode polícia u vodičov alkohol nezaznamenala. 29-ročný vodič z Barce na Hyundai smeroval podľa doterajších zistení polície od obce Lenka na križovatku, kde nedal prednosť Škode Superb, ktoré viedol 20-ročný vodič z Lenatroviec. Tento vodič smeroval na Tornaľu. Po náraze dieťa v Hyundai bolo jednorázovo ošetrené, druhé dieťa v Škode sa zranilo ľahko. „Škody sú odhadnuté na 4,5 tisíc eur a nehoda je v štádiu objasňbovania,“ doplnila Faltániová.

Zdroj: vobraze.sk, foto: dopravný servis, Hubay Marika