Motorkárska sezóna bola úspešne ukončená + foto a video

Sobota patrila nepochybne všetkým motorkárom a motorkám. Tí sa aj vďaka krásnemu počasiu rozlúčili s tohoročnou motorkárskou sezónou. A hrdým partnerom tejto akcie bola aj naša redakcia, ktorá prispela nielen chutným gulášom.

Ukončenie sezóny sa konalo v rekreačnej oblasti Kurinec, kde sa v bufete Kaskády a v bufete Road snack Kurinec mohli účastníci akcie občerstviť dobrým jedlom a nápojmi.

Ako pre vobraze.sk uviedol organizátor celej akcie Ladislav Gál, tohoročnú sezónu hodnotí veľmi dobre. Každý víkend sme jazdili, keď nám počasie prialo, či už väčšia partia, alebo menšia. Pochodili sme krásne slovenské kraje, ale boli sme aj v Maďarsku.

Už tradične sa na záver moto sezóny koná rozlúčková jazda, ktorú odštartovali v rekreačnej oblasti Kurinec. Odtiaľ prešli popri budove bývalej Hypernovy smerom na Hlavné námestie a cez Malohontskú ulicu vyrazili do Fiľakova, kde ich čakali tamojší motorkári. S nimi si dali spoločnú jazdu, ktorú začali o 15.00 hodine.

Videá zo spanilej jazdy :

Gál neskrýval svoju spokojnosť, potešila ho aj početná účasť, tak ako to bolo aj na otvorení tohoročnej sezóny. Dodal, že sa už teší na začiatok tej budúcoročnej.

Zdroj: vobraze.sk, foto: vobraze.sk